Nagybakónak, Eladó Mezőgazdasági (#162081)
Nagybakónak Merenyés erdőrészben, 1/2 ha résztulajdon eladó.
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #162081 BO azonosítójú nagybakónaki Mezőgazdasági.
Az Openhouse Ingatlaniroda eladásra kínálja a Nagybakónakhoz tartozó 2,6 ha Merenyés erdő 0,5 ha résztulajdonát.
A község Nagykanizsától északkeletre fekszik. Zsáktelepülés, közúton csak a közel 7 kilométer hosszú 75 128-as számú mellékúton érhető el, amely Nagyrécsénél ágazik ki a Zalakomár-Nagykanizsa között.
Van egy erdőterület a határában, amelynél 7 község határa találkozik: Nagybakónak, Újudvar, Gelsesziget, Gelse, Orosztony, Kerecseny, Zalaújlak. Ezért ezt a területet "Héthatárnak" nevezik. Északról Gelse, Orosztony, keletről Zalaújlak, Csapi, délről Nagykanizsa, Nagyrécse, nyugatról pedig Újudvar és Gelsesziget határolja.
Itt található a híres Kőszikla szurdok (Kicikla) közkedvelt kiránduló hely.
A közelében lévő 2,6 ha erdő résztulajdonát képező 0,5 ha részt kínáljuk befektetésre.
Amennyiben a 162081. számú,vagy bármely, a kínálatban szereplő ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal.
Openhouse - Az ingatlan és az otthon közötti út élményéért dolgozunk!
Ön is ingatlant keres? Válassza Irodánkat!
Amennyiben a #162081 BO azonosítójú, nagybakónaki eladó Mezőgazdasági vagy bármely, az Openhouse hálózat kínálatában található ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem, hívjon bizalommal!
SEGÍTÜNK, INTÉZZEN VELÜNK MINDENT EGY HELYEN!
Már megtalálta vagy még keresi „álmai otthonát”, de nem rendelkezik a megvásárlásához szükséges teljes vételárral?
Ne járjon bankról bankra!
Hitelszakértőnk, legyen szó akár piaci, akár államilag támogatott hitelről vagy vissza nem térítendő támogatásról, megtalálja az Önnek legmegfelelőbb egyedi konstrukciót.
Bankfüggetlen hitelügyintézőnk nagy szakmai tapasztalattal és a bankok ajánlatánál kedvezőbb lehetőségekkel segíti a Mezőgazdasági finanszírozását. Támogatja Önt a legkedvezőbb konstrukció kiválasztásában. Teljeskörűen összeállítja a hitelkérelmet, és a hitel folyósításáig végigkíséri az egész folyamatot.
CSOK-kal és Babaváró hitellel kapcsolatban is keressen minket bizalommal!
Kereső ügyfeleinknek a hitelközvetítői szolgáltatásaink ingyenesek.
Az ingatlan és az otthon közötti út élményéért dolgozunk.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.
Alaprajz
Finanszírozás

Almási István vagyok, már több mint 10 éve...